مستندات Use Case ( بخش اول )

دوستان بخش اول مستندات Use Case جهت استفاده شما آماده شده است . با توجه به این که این متن توسط مدیر ترجمه شده ، به دلیل اشکالات احتمالی در جمله بندی از شما عزیزان پوزش می طلبیم .

هر یک از مستندات Use Case برای نمایش ضمیمه ها بکار می روند . در این بخش شرح کاملی از هر یک از بخشهای الگوی Use case آماده شده است .

  تعیین هویت Use Case         ·        شماره Use Case  : هر یک از Use Case ها باید توسط یک عدد   صحیح بی همتا مشخص شود . برای شماره گذاری متناوب Use Case هایی که در یک گروه قرار دارند از شکل X:Y استفاده می شود .·        نام Use Case  : توضیح مختصری برای نامی که برای Use Case انتخاب شده است . این نام ها وظیفه های مورد نیاز که برای انجام نیازهای سیستم که شامل یک کار یا اسمی که شبیه مثالهای زیر است را منعکس می کند .1)     نمایش اطلاعات قسمت عددی 2)     نشانه گذاری دستی منابع و فرامتنها و ایجاد لینک به مقصد3)     مکان یک دستورالعمل برای CD با بروز شدن نسخه نرم افزار·        تاریخچه Use Case  : 1)     چه کسی Use Case را ایجاد کرده است .2)     در جه تاریخی Use Case ایجاد شده است .3)     آخرین بار توسط چه کسی به روز شده است .4)     تاریخ آخرین به روز رسانی چه موقع بوده است .

  
نویسنده : ali gooliof ; ساعت ٦:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٢/۱