چگونه ایدز بگیریم ؟!

این مطلب را صرفاً بخوانید(عمل نکنید):

 

 

 

من نشستم (البته یادم نیست، شاید هم ایستاده بودم) با خودم فکر کردم (!)، دیدم هر جا را که نگاه می‌کنی دارند در مورد ایدز حرف می‌زنند یا هر چیزی یک جوری اخرش به ایدز ربط پیدا می‌کند. البته این اواخر یک ورژن جدید از این بیماری هم اومده بود، به اسم «توهم ایدز»، که مطمئناً‌ هر ننه قمری که سریال (واقعا‌ً جذاب؟!!) نرگس را دیده باشد، می‌‌داند یعنی چه.

اینها همه برای چیه؟ نگوید نمی‌دونید که کلاهمون می‌رود توی هم، مشخصه، (مثلاً) برای پیشگیری از ایدز. حالا چرا باز هم با این وضع، آمار ایدز (که فکر می‌کنم یک انم مقدار واقعی آن است) توی کشور ما سر به آسمون گذاشته، خدا می‌داند و لاغیر. شاید یک عده فکر می‌کنند که رشد و توسعه یک کشور که گفته‌می‌شود باید در همه‌ی زمینه‌ها باشد، در مورد ایدز هم صدق می‌کند و برای رشد کشور در این زمینه کمر همّت بسته‌اند. به پیر، به پیغمبر، به قول یارو گفتنی: «این فرق فوکوله.‍»

خداییش برای من یکی که خیلی جالبه، اینها همه راه پیشگیری از ایدز هست، باز هم راه به راه مردم ایدز می‌گیرند، حالا چرا؟

الف- شاید ایدز گرفتن، مثل میگرن داشتن یک جور با کلاسیه

ب- شاید ایدز نداشتن، مثل میگرن نداشتن یک جور بی‌کلاسیه

ج- بله

د- موارد ج و د

به نظر من، حالا که قرار است همگیِ ما (آنهایی که ایدز نداریم) ایدز بگیریم و با توجه به بحث و جبر و اختیار، قبل از آن که به اجبار ایدز بگیریم، با اختیار خود و با توجه به سلیقه‌ی شخصی خود یکی از با کلاس‌ترین و ساده‌ترین راه‌های ابتلا به ایدز را انتخاب کنیم و باقی ماجرا ...

راه‌های ابتلا به ایدز، به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

1- روش‌های غیراخلاقی و منافی عفت

۲- روش‌های دسته دوم

تبصره: اگر فکر می‌کنید حتی یک کلمه در مورد دسته اول چیز می‌نویسم سخت در اشتباهید دلیلش هم به خودم مربوط است.

 

روش‌های دسته دوم:

مواد لازم: یک دلیل قانع‌کننده برای افکار عمومی و نظریه‌پردازان و جامعه‌شناسان مانند: شکم سیری، بیکاری، فضولی، سستی، بنیاد خانواده و طلاق پدر و مادر، عشق نافرجام، دوست ناباب و ... .

 

الف- مادزادی: در این روش، مادر باید مبتلا به ایدز باشد و بیماری را به نوازد منتقل کند و چون نه شما نوازد هستید و نه (خدای ناکرده) مادر مبتلا به ایدز دارید، باید از خیر این روش بگذرید.

ب- تیغ سلمونی: این روش حداقل مستلزم این است که شما کچل مادرزاد نباشید، ثانثا‌ًوقتی به سلمونی می‌روید، جنابِ سلمونی تیغ را تعویض نکند، ثالثاً تیغ باید شما را (در حد خونریزی) زخمی کند، رابعاً‌جناب سلمونی با همان تیغ، یک فرد ایدزی را قبلا‌ً زخمی کرده باشد، خامسا‌ً آن فرد ایدزی هم کچل مادرزاد نباشد، تا نهایتاً‌ویروس به شما منتقل شود. چون این فرآیند درازمدت است و ضمناً تیغ‌های توی بازار همگی بعد از نیم بار مصرف، کند و به نرمی پنبه و به لطافت گل‌های باری می‌شوند، مسلما‌ً از خیر این روش هم باید گذشت.

(تبصره: نویسنده از آرایشگاه بانوان اطلاع دقیقی ندارد)

ج- سازمان انتقال خون: از طریق این سازمان شما شاید فقط مبتلا به هپاتیت بشوید، پس تا مساله بیشتر از این سیاسی نشده هر چه زودتر از خیر این روش هم می‌گذریم.

د- سرنگ آلوده: در این روش ابتدا باید معتاد شوید و یا اگر معتاد هستید باید عادات اعتیادی خود را از استشاقی به تزریقی تغییر دهید، بعد هم بروید با یک معتاد (الزاماً‌ ایدزی) طرح دوستی بریزید، دانگی پول روی هم بگذارید، ‌مشترکاً ‌یک سرنگ بخرید و ...

(تبصره: ایدز به هیچ وجه از راه عطسه و سرفه منتقل نمی‌شود، تلاش بیهوده نکنید.)

من در حد توان خودم، همه‌ی سعی‌ام را برای ابتلای شما به ایدز کردم. اگر نتوانستید ایدز بگیرید یا احیاناً‌اگر سوای داشتید می‌توانید تشریف بیاورید شرکت، طبقه دوم، اتاق سوم دست راست،‌بنده در خدمتتون هستم. ضمناً ‌یک سری بسته آموزشی هم هست که اگر مایل باید به آدرستون پست می‌کنیم.

 

با تشکر

مدیرعامل شرکت کفن و دفن اشک و آه

سهامی عام

========================

این مطلب از آدرس زیر ، بلند شده است:

http://www.shukhoshang.blogfa.com/post-1.aspx

==========================

/ 0 نظر / 47 بازدید